Decyzją Prowincjała Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej o. Pawła Zająca OMI, z dniem 1 lipca 2022r. w naszej kędzierzyńskiej wspólnocie będą zmiany personalne:

o. Rafał Kupczak OMI

Dotychczasowy superior domu zakonnego w Kędzierzynie-Koźlu, od dnia 1 lipca 2022 roku będzie pełnił posługę misjonarza ludowego w naszym domu zakonnym na Świętym Krzyżu (diecezja sandomierska).

 

 

 

 

 

 

o. Franciszek Żok OMI

Dotychczasowy misjonarz ludowy w domu zakonnym w Kędzierzynie-Koźlu, od dnia 1 lipca 2022 roku będzie pełnił funkcję misjonarza ludowego w naszym domu zakonnym w Bodzanowie k. Głuchołaz (diecezja opolska).

 

 

 

 

 

 

 

Jednocześnie ojciec prowincjał skierował do posługi w naszej wspólnocie:

o. Marek Pycka OMI

Dotychczasowy superior i ekonom domu zakonnego w Laskowicach Pomorskich oraz proboszcz parafii Niepokalanego Serca Maryi, od dnia 1 lipca 2022 obejmie funkcję superiora i ekonoma domu zakonnego na Pogorzelcu.

 

 

 

 

 

 

 

o. Janusz Milanowski OMI

Dotychczasowy misjonarz w domu zakonnym w Laskowicach Pomorskich, od dnia 1 lipca 2022 roku będzie domownikiem naszej wspólnoty zakonnej.

 

 

 

 

 

o. Krzysztof Ziętkowski OMI

Dotychczasowy misjonarz ludowy domu zakonnego w Bodzanowie, od dnia 1 lipca 2022 będzie pełnił funkcję misjonarza ludowego w domu zakonnego na Pogorzelcu.

 

 

 

 

 

 

 

br. Sławomir Przywecki OMI

Dotychczasowy kucharz w domu zakonnym na Świętym Krzyżu, od dnia 1 lipca 2022 roku będzie domownikiem naszej wspólnoty zakonnej.

 

 

 

 

o. Piotr Prauzner-Bechcicki OMI

Dotychczasowy wikariusz parafii Najświętszego Serca Jezusa w Katowicach, od dnia 1 lipca 2022 roku będzie misjonarzem ludowym w naszym domu zakonnym w Kędzierzynie-Koźlu.

 

 

 

 

 

 

 

Współbraciom, którzy przechodzą na inne placówki naszej prowincji, dziękujemy za wszelkie dobro i budowanie wspólnoty zakonnej i parafialnej. Życzymy Wam opieki Niepokalanej i wstawiennictwa św. Eugeniusza. Naszych nowych Współbraci serdecznie oczekujemy w Kędzierzynie-Koźlu.