Intencje mszalne 25.03 – 31.03.2019.

25.03.2019 r. PONIEDZIAŁEK  Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Katarzynę Miksiewicz – intencja od brata Mieczysława
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Irenę Drost i ++ z rodziny z obu stron.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 Za + Stanisława Bireckiego i ++ z rodziny.
18.00 W intencji VIII Róży Żywego Różańca Świętego dziękując Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą
o błogosławieństwo i zdrowie dla żyjących i ich rodzin oraz spokój wieczny dla zmarłych z tej Róży.

 

26.03.2019 r. WTOREK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Barbarę Stanisz w 10 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Stanisz, Zając i Kantor.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska
08.00 Za + Jana Pałasz i jego żonę Marię.
16.30 DROGA KRZYZOWA DLA DZIECI
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 Za + Eugeniusza Kasprzak, ++ rodziców, rodzeństwo z rodziny Kasprzak i Frank.
18.00 Za + Jerzego Tyka w 20 rocznicę śmierci, jego + żonę Małgorzatę i ++ z rodziny z obu stron.

 

27.03.2019 r. ŚRODA  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Katarzynę Miksiewicz – intencja od brata Mieczysława.
07.00 Za + Zofię  Irenę Jastrzębowską w 10 rocznicę śmierci, ++ z rodziny.
08.00 Za + Marię Górską zd. Seweryn, z okazji urodzin o dar nieba i wszystkich ++ z rodziny.
17.15 RÓŻANIEC II  RÓŻA
18.00 Za + męża Krzysztofa, + szwagra Stanisława, teściów Irenę i Stefana Bylinów o spokój ich duszy oraz + Felicję Plucińską
18.00 Za + męża Michała Kierdal, + brata Adama, ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

28.03.2019 r. CZWARTEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Annę Bobrowską – intencja od rodziny Potawskich z dziećmi.
07.00 Msza św. wynagradzająca za grzechy alkoholizmu.
08.00 Za + męża Jerzego, ++ rodziców z obu stron, ++ brata, siostrę, chrześniaka i ++ z rodziny z obu stron.
08.00 Za + Anielę Bobrowską i ++ z pokrewieństwa z obu stron.
17.15 RÓŻANIEC II  RÓŻA
18.00 W 50 rocznicę urodzin Bożeny  z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę NMP na kolejne lata dla niej i jej rodziny.
18.00  W intencji Krystyny z okazji urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za wszelkie łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla niej
i rodziny.

 

29.03.2019 r. PIĄTEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Annę Bobrowską – intencja od koleżanki Haliny z rodziną.
08.00 Za + Małgorzatę Lesiak w 9 rocznicę śmierci o Miłosierdzie Boże dla niej i za dusze w czyśćcu cierpiące.
08.00 Za + Monikę Jaskuła w rocznicę śmierci, + męża Zygmunta i ++ pokrewieństwo z obu stron.
15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
17.15 DROGA KRZYŻOWA.
18.00 Za ++ Marię i Michała Tesarowiczów w rocznicę śmierci i ich ++ krewnych.
18.00 Za + męża Franciszka Góra, ++ rodziców Joannę i Jana oraz Józefę i Michała, ++ braci: Ryszarda, Zygmunta, Wojciecha, + bratową Walerię, szwagra Kazimierza, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

30.03.2019 r. SOBOTA  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Jana Nowaka w 21 rocznicę śmierci, + syna Jerzego Nowaka w 9 rocznicę śmierci i wszystkich
++ z rodziny z obu stron.
07.00 Za + męża Zygfryda Pierszkała w rocznicę urodzin, ++ rodziców Klarę i Henryka oraz ++ braci Jana i Andrzeja.
08.00 Za + Krystynę Matter w rocznicę śmierci, jej + męża Edwarda, ++ Zbigniewa i Damiana Kostrzeba, ++ z rodziny z obu stron.
08.00 Za + rodziców Halinę i Kazimierza Michalewicz w 3 rocznicę śmierci, za ++ z rodziny z obu stron.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 Za + Marię Skucik w 1 rocznicę śmierci, jej + męża Ludwika, wnuka Łukasza i wszystkich ++ z rodziny.

 

31.03.2019 r.   IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
06.30 GODZINKI DO NMP
07.00 Za ++ Janinę i Józefa Wasiak, ++ z rodziny Czech i Wasiak.
08.30 Za + Ireneusza Halikowskiego z okazji jego urodzin, ++ Władysławę i Bolesława Lankamer i dusze w czyśćcu cierpiące.
10.00 Za + Ewę Zalewską w 4 rocznicę śmierci, jej + męża Antoniego, wszystkich ++ z rodziny z obu stron.
10.00 Za + Walentego Lipok o dar życia wiecznego.
11.30 Jubilaci Anna i Roman dziękują za łaskę sakramentu małżeństwa i za wspólnie przeżyte 60 lat, prosząc
o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla siebie i rodziny.
13.00 Roczki
16.00 Za + Eugeniusza Lenczewskiego w 1 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny.
18.00 W intencji synów Grzegorza i Tomasza z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego oraz w intencji + mamy Zofii Durałek
w rocznicę śmierci, + ojca Jana, ++ teściów Jadwigę i Franciszka Radzik, za + siostrę Janinę, ++ Jana i Zbigniewa i ++ z rodziny z obu stron.
20.00 Za ++ parafian w miesiącu marcu: śp. Stanisław Głąbikowski, Janina Szymańska, Mariola Mazurkiewicz, Janina Czajkowska, Kazimierz Mazur, Walter Harnasz, Bogumiła Kordek, Henryk Foryś, Kazimiera Kordek, Jan Kusio, Mieczysław Burczak, Czesław Filipak, Zbigniew Kurdziel.

Intencje mszalne 18.03. – 24.03.2019 r

 

18.03.2019 r. PONIEDZIAŁEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Bogumiłę Kordek – int. od  i Justyny i Józefa.
07.00 Za + Katarzynę Miksiewicz – int. od brata Stanisława.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
08.00 Za ++ Marię, Ludwika i Łukasza Skucik, ++ z rodziny Skucik, Huta i dusze w czyśćcu cierpiące.
17.15 RÓŻANIEC I RÓŻA
18.00 Za ++ Krzysztofa Fica, Wolfganga Wandrasz, ++ z rodziny Wandrasz i Fica.
18.00 Bożemu Miłosierdziu polecamy + mamę Józefę w dniu jej imienin, ojca Mariana w rocznicę jego śmierci oraz  ++ rodzeństwo z obu stron.

 

19.03.2019 r. WTOREK  Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 W int. IV Róży Żywego Różańca Świętego dziękując Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą  o błogosławieństwo i zdrowie dla żyjących i ich rodzin oraz spokój wieczny dla ++ z tej Róży.
08.00 Za + Józefa Szczepaniec z okazji jego imienin.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
16.30 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
17.15 RÓŻANIEC I RÓŻA
18.00 Za + męża Aleksandra Mazurek w 2 rocznicę śmierci, jego + ojca Stefana, ++ rodziców Gabrielę i Kazimierza Pasek, + siostrę Marię, ++  Jana Cieślaka i Gabriela Piela – Pierzkała.
18.00 W int. parafialnego zespołu Caritas, wolontariuszy oraz wszystkich potrzebujących.
18.00 Za + Józefa Pikor z okazji imienin proszą Pana Boga o radość życia wiecznego.

 

20.03.2019 r. ŚRODA  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Katarzynę Miksiewicz – int. od brata Mieczysława.
08.00 Za + Monkę Martyniuk.
08.00 Za + Zygfryda Gereke w 2 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Gereków, Zielonka i Koniorów.
09.00  Msza św. rekolekcyjna dla dzieci i młodzieży.
10.30  Msza św. rekolekcyjna dla dzieci i młodzieży.
12.30 Msza św. rekolekcyjna dla dzieci i młodzieży.
17.15 RÓŻANIEC  I  RÓŻA
18.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
18.00 Dziękczynna w int.: Józefy i jej męża Zdzisława , Krystyny i  Kazimierza , Zygmunta i Marii , Elżbiety i Jerzego  oraz wnuków i prawnuków prosząc o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz błogosławieństwo na kolejne lata     –  intencja od mamy.

 

21.03.2019 r. CZWARTEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ rodziców Danutę i Józefa Mach w kolejną rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny, za + córkę Małgorzatę Lasową z okazji jej urodzin.
07.00 Za + Katarzynę Miksiewicz – int. od brata Mieczysława.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Bogumiłę Kordek – int. od Magdaleny i Michała Mika.
17.15 RÓŻANIEC  I  RÓŻA
18.00 Za + ojca Michała w rocznicę śmierci, + mamę Domicelę, ++ z rodzeństwa, ++ dziadków z obu stron.
18.00 Za + Bogdana Nawrockiego, ++ rodziców i krewnych z obu stron.

 

22.03.2019 r. PIĄTEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Katarzynę Miksiewicz – int. od brata Mieczysława.
08.00 Za + Jadwigę Jastrzębską.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
17.15 DROGA KRZYŻOWA
18.00 Za + Teresę Nadolną w rocznicę śmierci, ++ Tadeusza, Andrzeja i Józefa, ++ dziadków i ++ z rodziny z obu stron.
18.00 Za + Zdzisława Podlaskiego, ++ z rodziny Podlaskich i Niesobskich.

 

23.03.2019 r. SOBOTA  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ Teresę i Franciszka Jelonek i ++ z rodziny.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
08.00 W int. Anny z okazji urodzin dziękując za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego na dalsze lata życia.
08.00 Za + męża Wiesława Jadwisieńczak w rocznicę śmierci, ++ rodziców Kornelię i Piotra oraz Katarzynę i Jana,   ++ Erykę i Rafała oraz wszystkich ++ z rodziny z obu stron.
17.15 RÓŻANIEC  I RÓŻA
18.00 W int. Michała  z okazji 17 urodzin prosząc o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, wszelkie potrzebne łaski dla niego, rodzeństwa i rodziców.

 

24.03.2019 r.   III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
06.30 GODZINKI DO NMP
07.00 Za + Mariana Goździewicz, jego żonę i dzieci.
08.30 W int. Filipa  z okazji 14 urodzin z podziękowaniem za dar życia, otrzymane łaski, prosząc o opiekę Anioła Stróża, światło Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże dla niego i  rodziny.
08.30 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
10.00 W int. Gabriela z okazji 88 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę NMP dla niego i rodziny.
11.30  W int. Ojca Leona OMI z okazji 85 rocznicy urodzin. (Po Mszy św. Chrzest)
13.00 Za + męża, ojca i dziadka Mikołaja Żuk w 5 rocznicę śmierci.
16.00 Za + Józefę Gąsior i ++ z  rodziny.
17.00 GORZKIE ŻALE
18.00 Za + ojca Leona Cichockiego w 9 rocznicę śmierci i ++ z rodziny.
20.00 Za + Pawła Kułakowskiego, + Stefanię Kowalską i ++ z rodziny.