Intencje mszalne 21.01. – 27.01.2019

21.01.2019 r. PONIEDZIAŁEK  - WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ Halinę, Michalinę, Stanisława, Mariusza, Rafała, Adama Ozga, ++ Stanisława i Jana Kowalczyk,             ++ pokrewieństwo z obu stron.
07.00 Za ++ rodziców Marię i Ludwika Pamuła, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
08.00 Z okazji 88 ur. Czesława z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, prosząc o zdrowie, dalszą opiekę          i błogosławieństwo na kolejne lata dla niego i całej rodziny.
08.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
10.00 Za Babcie i Dziadków z okazji ich święta – za żyjących i zmarłych.
17.15 RÓŻANIEC III RÓŻA
18.00 Za ++ Jana i Jadwigę Miłota, za ++ z rodziny z obu stron.
18.00 Za + Zofię Pściuk w rocz. śmierci, jej + męża Czesława, ++ Janusza, Danutę, Tadeusza, Ditra,  ++ z rodziny        z obu stron.

 

22.01.2019 r. WTOREK  - DZIEŃ POWSZEDNI.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ rodziców Stefanię i Stanisława oraz + Romualda.
08.00 Za + Monikę Martyniuk.
08.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
17.15 RÓŻANIEC III RÓŻA
18.00 Z okazji 80 ur. Janiny  z podziękowaniem za opiekę i Boże błogosławieństwo, z prośbą o łaski i wstawiennictwo NMP dla solenizantki i całej rodziny.
18.00 W rocz. śmierci Mariana Kolendy, + syna Janusza, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

23.01.2019 r. ŚRODA  -  DZIEŃ POWSZEDNI.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
08.00 Za ++ rodziców Jana i Janinę Zniewierowskich, ++ Karolinę i Piotra Połulich, + ciocię Janinę Osiadacz,             ++ z rodziny.
17.15 RÓŻANIEC III RÓŻA
18.00 Za + Jadwigę Gaweł w 2 rocz. śmierci, ++ rodziców i dziadków z obu stron.
18.00 Za + Jadwigę Jastrzębską.

 

24.01.2019 r. CZWARTEK – WSPONIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
07.00 W int. wnuczki Meriem w 10 rocz. ur., z prośbą o potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i zdrowie.
08.00 Za + Marię Strzelczyk, ++ z rodziny.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
17.15 RÓŻANIEC III RÓŻA
18.00 W int. Elżbiety z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Wspomożycielki Wiernych.
18.00 Za ++ rodziców Józefa i Sabinę, ++ braci Jana i Józefa,  krewnych z obu ston i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

25.01.2019 r. PIĄTEK  - ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Zbigniewa Wytrykusz w 6 rocz. śmierci, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
08.00 Za + Waldemara Jarosza, ++ jego rodziców Olgę i Antoniego, + Zofię Wycisk, jej ++ rodziców Augustynę           i Franciszka oraz synów Jana i Zygfryda, wszystkich ++ z rodziny Jarosz i Wycisk.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18.00 Za ++ Pelagię i Hermana Liszka, wszystkich ++ z rodziny.
18.00 Za + męża i ojca Jana Lacha w 2 rocz. śmierci, jego ++ rodziców i brata Władysława.

 

26.01.2019 r. SOBOTA – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH BISKUPÓW TYMOTEUSZA I TYTUSA
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Krzysztofa Grzesik w rocz. śmierci, + Mieczysława oraz wszystkich ++ z rodziny Grzesik.
07.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Ryszarda Dziadosz w 13 rocz. śmierci,  ++ z rodziny Dziadosz i Żelichowski.
08.00 Za + syna Andrzeja Kozłowskiego z okazji jego ur., ++ pokrewieństwo.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
17.15 RÓŻANIEC III RÓŻA
18.00 Za + męża Michała Niedźwiedź, ++ rodziców Marię i Rudolfa Grunt, + brata Rudolfa, bratanka Grzegorza, teściów Karolinę i Jana Niedźwiedź, ++ Janinę, Mikołaja, Stanisława, Rudolfa, Norberta, ++ z rodzin Niedźwiedź, Prusak, Grunt,  Kołodziej i Skoluda.

 

27.01.2019 r. III NIEDZIELA ZWYKŁA.
06.30 GODZINKI DO NMP
07.00 Za + męża Mirosława Danielewicz w 14 rocz. śmierci, ++ rodziców Teresę i Włodzimierza oraz + brata Benedykta, ++ z rodziny Klecun, + Romana Danielewicza.
08.30 Za ++ rodziców Marie i Franciszka Bodaj, ++ Weronikę i Szczepana Szczepaniak, ++ Bogusława i Michała Morawskich.
08.30 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
10.00 Za ++ Pawła Kułakowskiego, Stefanię Kowalską i ++ z rodziny.
11.30 W 50 rocz. ślubu Krystyny i Wojciecha, z podziękowaniem za otrzymane łaski, wspólnie przeżyte lata, prosząc   o łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże dla jubilatów i rodziny.
11.30 W int. Janin z okazji 91 rocz. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże oraz za jej + męża Stanisława.
13.00 Roczki.
16.00 Za ++ rodziców Jadwigę i Karola Pchałek i wszystkich ++ z rodziny.
16.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
18.00 W 29 rocz. ślubu Jolanty i Krzysztofa z wdzięcznością za dar sakramentalnego życia małżeńskiego, za dzieci       i wnuki, którymi zostali obdarowani przez P. Boga, z prośbą o potrzebne łaski i siły na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego.
20.00 Za ++ Julię i Tytusa Dziwińskich, Stefanię i Stanisława Kusińskich i ++ z rodzin z obu stron.

 

 

 


Intencje mszalne 14.01 – 20.01.2019

INTENCJE MSZALNE 14.01.2019 –20.01.2019 r.

 

14.01.2019 r. PONIEDZIAŁEK – DZIEŃ POWSZEDNI
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
07.00 Za + Gerharda Reith – int. od sąsiadów.
08.00 Za ++ Edeltraudę, Marię, Szczepana i Piotra Chowaniec, Annę, Erwina i Aloiza Bulenda oraz ++ pokrewieństwo z rodzin Komander, Chowaniec, Szeląg i Folwaczny.
08.00 Za + Marię Rutkowską – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 Za ++ Jana i Bronisławę Mrozik, ++ Wacława, Franciszka i Stanisława, wszystkich ++ z rodziny Mrozik, + Wiktora Siemieńczuk oraz wszystkich + + z jego rodziny.

 

15.01.2019 r. WTOREK  - DZIEŃ POWSZEDNI
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ Piotra i Reginę Zielonka w rocznicę śmierci.
08.00 Za + Marię Rutkowską – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Gerarda Jochimczyk w 30 dzień po śmierci.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 W intencji parafialnego zespołu Caritas, wolontariuszy oraz wszystkich potrzebujących.
18.00 Za ++ rodziców Lucjana i Helenę Wiszowaty, za ++ dziadków , ++ z rodziny.

 

16.01.2019 r. ŚRODA  - DZIEŃ POWSZEDNI

 

06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Marię Rutkowską – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 Za + Zdzisława Smolińskiego, ++ Annę i Józefa Bąk, wszystkich ++ z rodziny z obu stron.

 

17.01.2019 r. CZWARTEK – WSPOMNIENIE św. ANTONIEGO
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
07.00 Za + męża Jana Mnich w 40 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, ++ Annę,  brata Henryka,  bratową Annę i ++ z rodziny.
08.00 Za + Marię Rutkowską – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + żonę Helenę Kamińską w 7 rocz. śmierci,  ++ rodziców z obu stron.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 Za + Huberta Dąbrowa, ++ z rodziny Dąbrowa i Kolasa.

 

18.01.2019 r. PIĄTEK – DZIEŃ POWSZEDNI
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Ryszarda Kieżun w 13 rocz. śmierci, ++ rodziców, ++ z rodziny z obu stron.
07.00 Za ++ rodziców Franciszka i Katarzynę Buśko, ++ Bogdana, Magdalenę i Grażynę, Felicję i Mirosława,             ++ z rodziny Buśko i Patalas.
08.00 Za + Marię Rutkowską – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18.00 Za ++ Antoniego i Kazimierę oraz Karola i Anielę, ++ rodzeństwo i  ++ pokrewieństwo z obu stron.

 

19.01.2019 r. SOBOTA – WSPOMNIENIE św. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA, BISKUPA
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ rodziców Władysławę i Władysława Bartkowicz, +  siostrę Zofię i wszystkich ++ z rodziny Bartkowiczów i Cywków.
08.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Marię Rutkowską – msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 W int. o. Mariusza z okazji Jego imienin.
18.00 Za + Alfonsa Barteczko, ++ rodziców, + Waltera Mleczko, ++ rodziców i rodzeństwo, ++ Jana i Annę Adamczyk, ++ rodziców, + Alfonsa Troll, + Ryszarda Dapa, ++ z rodzin: Barteczko, Adamczyk, Kaul i Minzer.
18.00 Za + Urszulę Stasiak w 30 dzień po śmierci.

 

20.01.2019 r.  II NIEDZIELA ZWYKŁA.
06.30 GODZINKI DO NMP
07.00 W int. córki Jolanty w Bogu wiadomej sprawie.
07.00 Za + Mirosława Górnik – msza św. gregoriańska.
08.30 Za + mamę Felicję Sikorską, + męża Feliksa Sikorskiego, + Marię Wąsik i ++ z rodziny.
10.00 W int. Jakuba  z okazji 11 ur. dziękując Panu Bogu za dar życia, prosząc o łaskę zdrowia, opiekę Anioła Stróża i błogosławieństwo Boże dla niego i całej rodziny.
11.30 W 50 rocz. ślubu Genowefy i Zenona  oraz w int. ich córki Małgorzaty  z okazji 48 urodzin    z  podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, prosząc o dalsze błogosławieństwo Boże.
13.00 Chrzty.
16.00 W int. przyjaciół Misji.
16.00 Za + Vanessę Bednarek – msza św. gregoriańska.
18.00 Za ++ dziadków i pradziadków z rodziny Kurzeja, Donakiewicz, Jasiulek i Siwak.
20.00 Za + Angelikę Adler-Palacz – int. od przyjaciół.