O. RAFAŁ KUPCZAK OMI

Przełożony domu zakonnego (superior) od 2016 roku. Misjonarz ludowy (rekolekcjonista).
Pochodzi z Zabłocia – parafia Kodeń (diecezja siedlecka). Pierwsze śluby zakonne złożył w klasztorze na Świętym Krzyżu 8 września 2001 roku, a święcenia prezbiteratu przyjął 26 maja 2007 roku. Imieniny obchodzi 29 wrześna.


O. KRZYSZTOF JUREWICZ OMI

W klasztorze pełni funkcję I radnego domu zakonnego. Proboszcz parafii pw. św. Eugeniusza de Mazenoda w Kędzierzynie-Koźlu od 2018 roku.
Urodził się 28 maja 1975 roku. Pochodzi z Iławy. Pierwszą profesję zakonną złożył 8 września 1997 roku, a święcenia prezbiteratu przyjął 21 czerwca 2003 roku. Imieniny obchodzi 25 lipca.

Duszpasterze


O. ROBERT SKUP OMI

Ekonom klasztoru. Misjonarz ludowy (rekolekcjonista) – II radny domu zakonnego.
Urodził się 21 lipca 1974 roku. Pochodzi z Siedlec. Pierwszą profesję złożył 8 września 1994 roku, a święcenia prezbiteratu przyjął 17 czerwca 2000 roku. Studiował teologię duchowości (licencjat) na Pontificia Facoltà Teologica Teresianum w Rzymie. Imieniny obchodzi 17 kwietnia.


O. ANTONI SKWIERAWSKI OMI

Urodził się 3 czerwca 1933 roku. Pierwsze śluby złożył 8 września 1953 roku, a święcenia prezbiteratu przyjął 24 czerwca 1959 roku. Pomaga w parafiach niemieckojęzycznych. Imieniny obchodzi 13 czerwca.

O. JÓZEF NIESPOREK OMI

Urodził się 19 kwietnia 1944 roku.Pierwsze śluby zakonne złożył 8 września 1969 roku, a święcenia prezbiteratu przyjął 22 czerwca 1975 roku. Przez wiele lat posługiwał w Niemczech. Imieniny obchodzi 19 marca.

O. FRANCISZEK ŻOK OMI

Misjonarz ludowy (rekolekcjonista).
Pochodzi z Wielkopolski. Urodził się 26 kwietnia 1948 roku. Pierwsze śluby zakonne złożył 8 września 1967 roku, a święcenia prezbiteratu przyjął 23 kwietnia 1973 roku. Imieniny obchodzi 11 maja.

O. TOMASZ EWERTOWSKI OMI

Kapelan Sióstr w Porębie k. Kędzierzyna-Koźla. Urodził się 17 lutego 1960 roku. Pochodzi z Iławy. Pierwsze śluby złożył 8 września 1981 roku, a święcenia prezbiteratu przyjął 17 czerwca 1987 roku w Obrze. Imieniny obchodzi 28 stycznia.

O. PIOTR LEPICH OMI

Urodził się w 1961 roku. Święcenia kapłańskie przyjął w 1990 roku z rąk abp. Jerzego Stroby. W latach 1991-2006 był misjonarzem w Kamerunie północnym. Po powrocie z misji pracował na Świętym Krzyżu, Markowicach, Łebie. Od lipca 2019 należy do wspólnoty w Kędzierzynie-Koźlu.

O. JANUSZ NAPIERAŁA OMI

Misjonarz ludowy (rekolekcjonista). Urodził się 30 maja 1969 roku. Pochodzi z Czerwonaka pod Poznaniem. Pierwsze śluby zakonne złożył w klasztorze na Świętym Krzyżu 8 września 2002 roku, a święcenia prezbiteratu przyjął 31 maja 2008 roku. Imieniny obchodzi 21 listopada.

O. KRZYSZTOF WRZOS OMI

Wikariusz parafii pw. św. Eugeniusza de Mazenoda w Kędzierzynie-Koźlu. Urodził się 24 lutego 1989 roku. Pochodzi z Bydgoszczy. Pierwsze śluby zakonne złożył w klasztorze na Świętym Krzyżu 8 września 2009 roku, a święcenia prezbiteratu przyjął 30 maja 2015. Imieniny obchodzi 25 lipca.

Duszpasterze


O. PIOTR RADLAK OMI

Wikariusz parafii pw. św. Eugeniusza de Mazenoda w Kędzierzynie-Koźlu.
Urodził się 23 września 1990 roku. Pochodzi z Malborka. Pierwsze śluby złożył 8 września 2014 roku, a święcenia prezbiteratu przyjął 30 maja 2020 roku w Obrze. Imieniny obchodzi 29 czerwca.

Duszpasterze


O. DAWID STEFANISZYN OMI

Wikariusz w parafii pw. św. Eugeniusza de Mazenoda w Kędzierzynie-Koźlu. Urodził się 8 maja 1994 roku. Pochodzi z Świdnika. Pierwsze śluby zakonne złożył 8 września 2015 roku, a święcenia prezbiteratu przyjął 29 maja 2021 roku. Imieniny obchodzi 29 grudnia.

Duszpasterze