Drodzy Parafianie!

Przekazujemy poniżej informację w związku z pogrzebem śp. ojca Norberta Sojki OMI – Proboszcza naszej parafii w latach 1993 – 2003.

W środę 21 października,  o godz. 15.00 zostanie odprawiona w jego intencji Msza św. w kościele parafialnym w Lublińcu. Następnie trumna zostanie przewieziona do Katowic, gdzie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 22 października 2020 r.: godz. 10.30 różaniec; godz. 11.00 Msza św. pogrzebowa w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach na Koszutce. Pochówek na cmentarzu bonifraterskim w kwaterze oblackiej, w Katowicach – Bogucicach.

W ostatnim pożegnaniu weźmie udział delegacja naszej parafii – z powodu obostrzeń sanitarnych nie będzie z naszej parafii wspólnego wyjazdu na pogrzeb ojca Norberta Sojki OMI. Z powodu pandemii nie będzie również stypy.

„Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …”