III NIEDZIELA ZWYKŁA
26.01.2020

Eucharystia daje życie

Dzisiaj gościć będziemy ojców z Prokury Misyjnej z Poznania. Ojcowie będą przewodniczyć Mszy Św. o godz. 16.00 w intencji Przyjaciół Misji, a następnie zapraszamy na opłatek i wspólne kolędowanie z ojcami do sali kominkowej. Zaproszeni są wszyscy, dla których sprawa misji świętych jest ważna.

Modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczyć będzie VI Róża Żywego Różańca.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania – dziewczęta – grupa B, spotkanie w czwartek 30 stycznia o godz.18. 45.
Spotkanie kandydatów do bierzmowania – chłopcy – grupa C, czwartek 30.01.2020 o godzinie 19.00.

W sobotę 1 lutego – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 7.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi i o godz. 8.00 Msza Św. z rozważaniem. Serdecznie zapraszamy.

Bal charytatywny dla dorosłych odbędzie się w naszej parafii 22 lutego 2020 r. Rozpoczęcie o godz. 19.30. Koszt od pary 150 zł. Zapisy na bal przyjmujemy w biurze parafialnym. Dochód z balu przeznaczony jest na wyjazdy wakacyjne wspólnot dziecięcych i młodzieżowych naszej parafii.

Zapraszamy na ostatni koncert kolędowy do naszej świątyni w przyszłą niedzielę 2 lutego o godz. 17.00 w wykonaniu Szkoły Muzycznej, zaproszonych gości i powiatowego chóru Candersino. Kościół będzie ogrzewany. Msze Święte w przyszłą niedziele o godz. 16.00 i 18.00 będę sprawowane w dolnym kościele.

Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i Misyjnych Dróg. Prasa znajduje się na stolikach pod chórem.

W tym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszła do wieczności: Krystyna Bujar.