XXV niedziela zwykła 22.09.2019

Umacnia Miłość

Jesteśmy  napełnieni  Duchem  Świętym

 

Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej o. Tomasza Maniurę OMI z Oblackiego Centrum Młodzieży w Kokotku. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i zachęcamy przed kościołem do zakupu książek z wypraw rowerowych o. Tomasza z młodymi.

W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. o. Pio. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00, a po Mszy Św. na nabożeństwo do o. Pio. Szczególnie zapraszamy tych parafian i gości, którzy tak bardzo licznie uczestniczyli w parafialnym wyjściu do kina na film o św. o. Pio.

Modlitwie różańcowej w najbliższym tygodniu przewodniczyć będzie IV Róża Żywego Różańca.

Odnowa w Duchu Świętym organizuje wyjazd do Opola na Mszę Świętą, oraz modlitwę o uzdrowienie w najbliższą środę. Szczegóły na plakacie
w gablocie przed kościołem.

Szkoła Życia chrześcijańskiego i Ewangelizacji zaprasza na kolejną sesję w weekend 27- 29 września. Szczegółowe informacje również na plakacie
w gablocie przed kościołem.

Młodzież z klas pierwszych szkoły średniej, przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, która chce rozpocząć wolontariat w naszej parafii zapraszamy na pierwsze organizacyjne otkanie w najbliższą środę o godz. 18.30 w salce parafialnej. Młodzież ma do wyboru, albo wolontariat w szkole, albo w parafii.

Spotkanie wspólnoty Faustinum w piątek po Mszy Św. wieczornej.

Osoby, które zapisały się na wyjazd w biurze parafialnym na Regionalny Zjazd Przyjaciół Misji Oblackich w Lublińcu w najbliższą sobotę –  wyjazd
o godz. 8.00. Zbiórka przed kościołem. Koszt wyjazdu 30 zł.

Spotkanie zelatorek w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 16.00.

Nasza parafia organizuje w terminie 6 – 12 czerwiec 2020 r. pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Wszystkie szczegóły i zapisy w biurze parafialnym oraz na plakacie w gablocie przed kościołem. Zainteresowanie pielgrzymką jest duże, więc radzimy pośpieszyć się  z zapisami.

Chcemy w naszej parafii stworzyć zespół muzyczny dorosłych, którzy chcieliby grać i śpiewać Panu Bogu na chwałę. Zgłosiło się już kilku chętnych. Zainteresowanych zaprasza na rozmowę o. Proboszcz.

W przyszłą niedzielę oddamy do Waszych rąk najnowszy numer naszej parafialnej gazetki Dobrze że jesteś, a w nim jak zawsze bardzo wielu artykułów
z życia naszej parafii i wiele pięknych zdjęć.

Na stolikach z prasą najnowszy numer Misyjnych Dróg, Gość Niedzielny.

W tym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Jan Kamiński, Lidia Dec, Małgorzata Nagórna, Wojciech Głuszczuk, Janina Nadolska.

Wszystkim naszych parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii dziękujemy za to, że jesteście, za wspólną modlitwę, dobre, życzliwe dla nas ojców słowo, oraz za wszelkie Wasze ofiary. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi!