08.04.2019 r. PONIEDZIAŁEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + męża Mieczysława Burczak, + matkę Leontynę, siostrę Jadwigę i brata Bronisława.
08.00 W intencji rodzin córek Bogusławy i Lucyny, bratowej Marii, bratanka Grzegorza dziękując Panu Bogu
za otrzymane łaski, prosząc o Dary Ducha Św., umocnienie w wierze i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
08.00 Do Miłosierdzia Bożego za śp. brata Rudolfa, siostrę Annę, rodziców Martę i Ottona Sladczyk, ciocię Jadwigę,  teściów Martę i Jana Szweda, dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.
17.15 RÓŻANIEC IV RÓŻA
18.00 W 30 rocznicę ślubu Iwony i Bogdana  oraz w intencji ich córek Anny i Marty z podziękowaniem Panu Bogu
za otrzymane łaski, prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo dla jubilatów i ich najbliższych.
18.00 W intencji Ewy i Katarzyny  z okazji ich 17 urodzin  z podziękowaniem za wszelkie łaski, z prośbą
o błogosławieństwo Boże, opiekę NMP, dary Ducha Świętego dla nich i rodziny.

 

09.04.2019 r. WTOREK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ rodziców Marię i Bronisława Ryczek, + wnuka Tomasza i ++ z rodziny.
08.00 Za ++ rodziców Józefę i Władysława Szulc w rocznicę śmierci.
08.00 Za ++ rodziców Marię i Michała, brata Jana Kłak, ++ Franciszkę i Jana Gilewicz, Marcelego i Katarzynę Kłak, ++ z rodziny Brylińskich
i Bednarczyk.
16.30 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI.
17.15 RÓŻANIEC IV RÓŻA
18.00 Za + Magdalenę Szuszka w 4 rocznicę śmierci, + Jana Dołbik, wszystkich ++ z rodziny.
18.00 Za + ojca Józefa Miszczyszyn w rocznicę śmierci, + mamę Stefanię, ++ z rodziny.

 

10.04.2019 r. ŚRODA  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Irenę Mucha w 10 rocznicę śmierci i ++ z rodziny.
08.00 Za + syna Arkadiusza Sawickiego w 7 rocznicę śmierci, + męża Mieczysława, ++ rodziców Helenę i Kazimierza o spokój wieczny  i zbawienie duszy.
08.00 Za ++ rodziców Genowefę i Jana, ++ teściów Amalię i Romana, ++ braci i bratowe z obu stron.
17.15 RÓŻANIEC IV RÓŻA
18.00 Za + męża Aleksandra w 4 rocznicę śmierci, + ojca Stanisława, ++ z rodziny Lesiczka i Rutkowskich.
18.00 Za ++ Piotra Piechula, Franciszka i Marię Piechula, Henryka Stiller.

 

11.04.2019 r. CZWARTEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + brata Bronisława Worobiec w 30 dzień po śmierci.
08.00 W intencji Nikodema  w 6 rocznicę urodzin, z podziękowaniem za dar życia, prosząc o dary Ducha Świętego, opiekę Anioła Stróża, łaskę zdrowia
i błogosławieństwo Boże dla niego i całej rodziny.
08.00 Za ++ rodziców Helenę i Michała Nagórny, Martę i Jana Kinert, ++ rodzeństwo: Irenę, Elżbietę, Zofię, Józefa, Henryka, Alfreda i dusze
w czyśćcu cierpiące.
17.15 RÓŻANIEC IV RÓŻA
18.00 Za ++ rodziców Zofię i Pawła Roguckich w rocznicę śmierci, + brata Piotra, ++ dziadków: Wiktorię i Feliksa oraz Teresę i Teodora oraz dusze
w czyśćcu cierpiące.
18.00 Za + Marię Głabuś – intencja od Marka z rodziną z Ujazdu.

 

12.04.2019 r. PIĄTEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + męża Jana Pawlik w 7 rocznicę śmierci, za ++ rodziców z obu stron, za wszystkich ++ z rodziny.
08.00 Za + Marię Hadasz i + Dorotę Nocoń w 25 rocznicę śmierci.
08.00 W pewnej intencji z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i dar zdrowia.
15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
17.15 DROGA KRZYŻOWA.
18.00 Za + męża i ojca Czesława Klepuszewskiego w 12 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron.
18.00 Za + Halinę Lisowską w 40 rocznicę śmierci, jej + syna Andrzeja, wszystkich ++ z rodziny Lisowskich
i Morawskich.

 

13.04.2019 r. SOBOTA  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Bolesława Bieniuszewicz, ++ rodziców Bolesława i Emilię, ++ siostry i braci.
08.00 Za + Józefa Szczepaniec w 1 rocznicę śmierci.
08.00 Za + + Franciszka Gucwińskiego i Danutę Migalską.
17.15 RÓŻANIEC IV RÓŻA
18.00 W intencji wszystkich wspólnot i grup modlitewnych naszej parafii oraz czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

 

14.04.2019 r.    NIEDZIELA Palmowa.
06.30 GODZINKI DO NMP
07.00 Za + żonę Krystynę Garbas, ++ rodziców Bertę i Filipa Garbas, ++ Marię i Franciszka Smorczewskich,
++ z pokrewieństwa z obu stron.
08.30 Za + ojca Antoniego Jarosza w rocznicę śmierci, ++ z rodziny Jarosz i Dynowskich.
10.00 Za + Beatę Łoboda w 9 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Wysockich i Gałęzowskich.
10.00 Za + Edmunda Bilińskiego, ++ rodziców, siostry i braci, wszystkich ++ z rodziny.
11.30 W intencji parafian.
13.00 W intencji rodziny z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
i opiekę NMP.
16.00 W intencji Przyjaciół Misji.
18.00 W intencji Bożeny i Wiesława w 50 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże
i opiekę NMP dla nich i dzieci.
20.00 W intencji Jadwigi  z prośbą o powrót do zdrowia.