11.03.2019 r. PONIEDZIAŁEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ Genowefę i Władysława Krzysztoń, + bratową Krystynę.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
08.00 Za ++ rodziców Adama i Ewę Mojzyk, siostrę Marię, brata Zbigniewa, szwagra Wilibarda i Arkadiusza Burczyk, ++ Tadeusza i Marię Szczepanik, siostrę Eugenię i szwagra Romualda Poczułowskich.
17.15 RÓŻANIEC X  RÓŻA
18.00 Za + Marię Głabuś – intencja od Anity Richter – Gohla z rodziną.
18.00 Za + córkę Beatę Łoboda z okazji jej urodzin, + Helenę Gałęzowską, Mariannę Babicką, ++ z rodziny Gałęzowskich i Wysockich.

 

12.03.2019 r. WTOREK   Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + męża Eugeniusza Żołna w 7 rocznicę śmierci, ++ rodziców Pelagię
i Czesława Kamińskich, Bronisławę i Bronisława Żołna oraz dusze
w czyśćcu cierpiące.
08.00 Za + Laurę Grzebieta w rocznicę śmierci.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska
16.30 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
17.15 RÓŻANIEC X RÓŻA
18.00 Za + męża Wiktora Libner, ++ rodziców Jana i Elfrydę Bonk, ++ Czesława i Jana Libner, ++ z rodziny Bonk, Libner i Czernecki.
18.00 Za ++ rodziców Magdalenę i Stanisława Kot, ++ rodziców Anielę
i Andrzeja Nycz, ++ rodzeństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

13.03.2019 r. ŚRODA   Dzień powszedni
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ Urszulę Raczkowską, Rozalię Siemaszko, Józefa Bartnickiego, ++ z rodziny Tracz, Czemerys  i Radwański.
08.00 Za + Ojca Franciszka Starczewskiego i jego + syna Ryszarda.
08.00 Za ++ rodziców Adelę i Bolesława, + męża Waldemara, ++ teściów Janinę i Henryka, ++ rodziców chrzestnych, ++  krewnych z obu stron.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
17.15 RÓŻANIEC X    RÓŻA
18.00 Za + mamę Klarę w 40 rocznicę śmierci, tatę Wincentego, ++ krewnych z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 W 35 rocznicę urodzin Justyny o światło Boże w życiu, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego.
18.00 W intencji wszystkich wspólnot i grup modlitewnych naszej parafii oraz czcicieli MB Fatimskiej.

 

14.03.2019 r. CZWARTEK   Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Katarzynę Miksiewicz – intencja od siostry Anny i męża Janusza.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Martę Kuhyt w rocznicę śmierci, jej + męża, rodziców i ++ z rodziny.
18.00 Z okazji urodzin Stanisławy, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB na kolejne lata życia dla niej i rodziny.
18.00 Za + Józefa Małeckiego, + syna Fryderyka, ++ rodziców, braci, synową oraz ++ rodziców i brata Wiling.

 

 

15.03.2019 r. PIĄTEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ z rodziny Pawlik i Bednarski.
08.00 Za + Dorotę Badura w 8 rocznicę śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
17.15 DROGA KRZYŻOWA
18.00 Za + Emilię Gancarz w rocznicę śmierci, jej męża Józefa, ++ z rodziny Gancarz i Maciąg i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 Za + Jana Migdał w 10 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, + brata i bratową.

 

16.03.2019 r. SOBOTA  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Katarzynę Miksiewicz – intencja od brata Tadeusza z rodziną z Rzeszowa.
07.00 Za ++ rodziców Feliksę i Franciszka, + brata Stefana Adamczuk, ++ z rodziny.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Stanisława Jenczmionka w 1 rocznicę śmierci, ++ rodziców Stefanię i Antoniego, teścia Jana Krzywak,     ++ szwagrów Bogdana, Wilhelma, Tadeusza, szwagierkę Genowefę oraz ++ krewnych z obu stron.
17.15 RÓŻANIEC X  RÓŻA
18.00 Za + Otto Klatt w 6 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, ++ braci i siostry z obu stron.

 

17`.03.2019 r. II NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU
06.30 GODZINKI DO NMP
07.00 Za ++ Magdalenę i Juliusza Bok, ++ dziadków Ludwig, ++ krewnych z obu stron.
08.30 Za + męża i ojca Józefa Gałuszyńskiego, ++ z rodzin z obu stron.
08.30 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
10.00 Z okazji 50 urodzin Zbigniewa, z podziękowaniem Panu Bogu i NMP za otrzymane łaski, prosząc o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla solenizanta i całej rodziny.
10.00 W intencji Marka z okazji 50 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą  o błogosławieństwo Boże, opiekę NMP dla niego i rodziny.
11.30 Z okazji 98 urodzin Stefanii, z podziękowaniem za dar życia, z prośbą
o Boże błogosławieństwo i opiekę MB.
13.00 Chrzty.
16.00 W intencji Ojca Świętego Franciszka, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam.
18.00 Za + męża Norberta Hojdem, ++ rodziców: Joannę i Mikołaja, + Wiktorię, Marię i Wilhelma, + Dorotę Urbanowicz, ++ Michała, Stanisława,
++ dziadków z obu stron, ++ pokrewieństwo: Niedźwiedź, Hojdem, Majerowski.
20.00 Za + Franciszka Kimsa, ++ Jana i Kazimierę Żuk, ich + syna Tadeusza,
+ Helenę Daniluk,+ Martę Żuk, ++ z rodziny Kieszek.