04.03.2019 r. PONIEDZIAŁEK  Święto św. Kazimierza, królewicza.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + męża Kazimierza,  ++ rodziców i ++ siostry.
08.00 Za ++ ojca Kazimierza i brata Zbigniewa z okazji ich imienin, + ciocię Annę w rocznicę śmierci i jej męża Adama.
08.00 Za + Kazimierę Grzyb, jej męża, dzieci i wnuka.
17.15 RÓŻANIEC IX  RÓŻA
18.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
18.00 Za + Kazimierza Donakiewicza z okazji jego imienin, ++ rodziców z obu stron, ++ Jadwigę i Jana Kotowskich, Irmę i Tadeusza Donakiewicz, ++ Irenę Chlasta i Tadeusza Ładnego.
18.00 Za ++ Zofię i Józefa Rabiej i wszystkich ++ z rodziny z obu stron.

 

05.03.2019 r. WTOREK   Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ kapłanów i siostry zakonne, ++ z rodziny Braitkopf i Polak i dusze w czyśćcu cierpiące.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Stanisława Możdżeń w rocznicę śmierci i wszystkich ++ z tej rodziny.
17.15 RÓŻANIEC IX  RÓŻA
18.00 Za + Jana Kucypera w 5 rocznicę śmierci i wszystkich ++ z rodziny.
18.00 Za + Ernesta Konighaus w rocznicę śmierci, ++ rodziców, brata i siostry.

 

06.03.2019 r. ŚRODA   POPIELCOWA
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ rodziców Józefę i Tadeusza Kraśnik, + brata Jana, siostrę Emilię, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
08.00 Za ++ z rodziny: Białek, Szymański, Mach, Gałuszyński w rocznicę ich śmierci o łaskę nieba.
10.00 Za ++ z rodziny Mikołajczak i ++ z rodziny Strzałek.
10.00 Za + Walentego Lipok o dar nieba.
16.30 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
17.15 RÓŻANIEC IX    RÓŻA
18.00 Za + Beatę Lachowicz w 9 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Burban, Lachman i Lachowicz.
20.00 Za + Mariusza Kondas, ++ rodziców i wszystkich ++ z rodziny.

 

07.03.2019 r. CZWARTEK   Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Krystiana Ryborz.
08.00 Za + brata Mariana Zając w 1 rocznicę śmierci, ++ rodziców, braci Zbigniewa i Józefa i bratową Krystynę.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
18.00 O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii, za wszystkich powołanych oraz za wspólnotę
św. Eugeniusza.
18.00 Za + Marię Głabuś – intencja od rodziny Chowaniec z Limanowej.

 

08.03.2019 r. PIĄTEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + ojca Jerzego Jośko w 1 rocznicę śmierci, + mamę Kunegundę, ++ z rodziny z obu stron.
08.00 Za + Mikołaja w rocznicę śmierci.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
17.15 Droga Krzyżowa.
18.00 Za + Wacława Wiszowatego w 18 rocznicę śmierci, za + Tadeusza Sadkowskiego, ++ z rodziny: Wiszowaty, Sadkowski i Kukla.
18.00 Za ++ Marię i Edwarda Turek, ++ z rodziny Turek i Górczany.

 

09.03.2019 r. SOBOTA  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ rodziców Dorotę i Henryka Pietrek, ++ braci Antoniego i Henryka, ++ z rodziny Pietrek i Tomecki.
07.00 Za + Katarzynę Miksiewicz – intencja od rodziny Śloński z Markowizny.
08.00 Za ++ Józefę, Sylwestra, Henryka, księdza Zygmunta Ratajczak, ++ Felicję i Józefa Majewskich, ++ z rodziny.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
17.15 RÓŻANIEC IX  RÓŻA
18.00 Za + Gabrielę Nowak w pierwszą rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i brata.

 

10`.03.2019 r. I NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU
06.30 GODZINKI DO NMP
07.00 Za + Zenonę Pośpiech w czwartą rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron.
08.30 Za ++ Stanisława, Marcina i Weronikę, ++ z rodziny.
08.30 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
10.00 W intencji Macieja i Wojciecha z okazji ich urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą
o błogosławieństwo Boże, opiekę NMP dla nich i rodziny.
11.30 W intencji parafian.
13.00 Za ++ rodziców Annę i Pawła Madejskich, Marię i Ryszarda Jackowskich i ++ braci.
16.00 W intencji wspólnoty Przyjaciół Misji.
18.00 W intencji Hani z okazji 9 urodzin z podziękowaniem za dar życia, prosząc o dary Ducha Świętego, opiekę Anioła Stróża, łaskę zdrowia
i błogosławieństwo Boże dla niej i jej braci.
20.00 Za + Bernardę Pobideł w 1 rocznicę śmierci, jej męża Władysława
i wszystkich ++ z rodziny z obu stron.