25.02.2019 r. PONIEDZIAŁEK – Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Władysława Chałek w 2 rocz. śmierci i ++ z rodziny.
07.00 Za + Janinę Jemioło w 1 rocz. śmierci, + brata Stanisława, ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny z obu stron.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
08.00 Za + Marię Helenę Dudek i + Jadwigę Raczyńską.
17.15 RÓŻANIEC VIII RÓŻA
18.00 Za + męża Bolesława, wnuka Piotra, rodziców Paulinę i Jana, ++ Helenę i Zygmunta i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 Za ++ rodziców Marcelinę i Stanisława Charaś, ++ z rodziny Charaś i Radeckich.

 

26.02.2019 r. WTOREK – Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + męża Ludwika Ciurej w 16 rocz. śmierci, ++ rodziców z obu stron.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
08.00 Za ++ rodziców Józefa i Marię Kapka, brata Józefa, ++ z rodziny Kapka i Sarzyńskich i dusze w czyśćcu cierpiące.
17.15 RÓŻANIEC VIII RÓŻA
18.00 Za + Kazimierza Przerwanek w 9 rocz. śmierci, ++ rodziców  z obu stron, wszystkich ++ z rodziny z obu stron  i rodzeństwo.
18.00 Za ++ brata Krystiana, siostrę Beatę, rodziców Karola i Helenę, ++ z rodziny z obu stron.

 

27.02.2019 r. ŚRODA – Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Ryszarda Różańskiego w 30 dzień po śmierci.
08.00 Za + męża Józefa w rocznicę śmierci i ++ z rodziny Grzonka.
08.00 Za ++ z rodziny Topór, Wieczorek, Nawrot o wieczną radość w Królestwie Niebieskim.
17.15 RÓŻANIEC VIII  RÓŻA
18.00 Z okazji 42 rocz. urodzin córki Adriany z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę NMP, zdrowie dla niej i jej rodziny.
18.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.

 

28.02.2019 r. CZWARTEK – Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + męża Mirosława Danielewicz w 14 rocz. śmierci, ++ rodziców Teresę
i Włodzimierza, brata Benedykta, Romana Danielewicz, ++ z rodziny Klecun.
08.00 W int. Heleny z okazji jej imienin i urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski,
z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i ulgę w cierpieniu.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
17.15 RÓŻANIEC VIII  RÓŻA
18.00 Za + siostrę Władysławę Modrzewską w 1 rocz. śmierci, brata Józefa, ++ rodziców Marię i Franciszka Kurzawa.
18.00 Za ++ parafian w m-cu lutym: śp. Katarzyna Miksiewicz, Zuzanna Bystra, Aniela Bobrowska, Julia Kopeć, Bronisław Bator, Stanisław Lejsza, Maria Ryczek, Stanisław Markowicz, Marianna Jaśkowska, Krystyna Osuch, Walenty Lipok.

 

01.03.2019 r. PIĄTEK – Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 W intencji Grzegorza  z okazji 20 rocznicy urodzin i Ewy z okazji 13 urodzin dziękując Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę NMP dla nich i rodziny.
08.00 Bożemu Miłosierdziu polecamy śp. mamę Genowefę w rocznicę śmierci, ojca Jana oraz krewnych z rodzin Leusz, Czuchraj, Węgrzyn
i dusze w czyśćcu cierpiące.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18.00 Przebłagalna Sercu Jezusowemu za grzechy w naszej parafii, rodzinach, wspólnotach oraz za czcicieli Serca Jezusowego
18.00 Za + męża Antoniego Ukraińskiego, brata Henryka, ++ rodziców z obu stron.

 

02.03.2019 r. SOBOTA – Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 W intencji żony Barbary i syna Michała w rocznicę ich urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla nich i ich rodzin.
08.00 Za ++ Helenę Grzeszczuk, Helenę i Karola Łukasiewicz, ++ z pokrewieństwa.
08.00 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
13.00 Ślub Magdalena Morelowska – Gaweł Koksanowicz.
17.15 RÓŻANIEC VIII RÓŻA
18.00 Z prośbą o błogosławieństwo i wytrwanie na drodze wiary, w Bogu wiadomej intencji.
18.00 W podziękowaniu Panu Bogu i NMP za opiekę i zdrowie, z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo dla rodziny.

 

03.03.2019 r. VIII NIEDZIELA ZWYKŁA.
06.30 GODZINKI DO NMP
07.00 Za ++ Elżbietę i Jerzego Pietkiewiczów i ich ++ rodziców, wszystkich ++ z rodziny.
08.30 Za ++ dziadków Marię i Ignacego Wosiak ich ++ dzieci Annę, Marię, Jana, Stanisława, Janinę, Leszka ++ z pokrewieństwa.
08.30 Za + Bronisławę Kamińską – Msza św. gregoriańska.
10.00 W intencji Nikodema  z okazji 9 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego.
11.30 W intencji parafian.
13.00 Z okazji 90 urodzin Kazimiery  w podziękowaniu NMP i Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski, dar życia  i zdrowie, prosząc o dalszą opiekę
i błogosławieństwo na kolejne lata dla solenizantki i jej rodziny.
16.00 Za ++ rodziców Fryderyka i Klarę Korbela, ++ dziadków Józefa i Paulinę oraz za wszystkich ++ z rodziny Korbela.
18.00 W intencji Żołnierzy Wyklętych od Stowarzyszenia Patriotycznego Kędzierzyn-Koźle.
18.00 Za ++ męża Pawła Cichoń, córkę Erykę, ++ z rodziny i pokrewieństwa.
20.00 W intencji Krystyny  z okazji 94 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o opiekę NMP, zdrowie
i błogosławieństwo Boże dla niej i całej rodziny oraz za śp. jej męża Leopolda w 16 rocznicę śmierci i ++ z rodziny z obu stron.