04.02.2019 r. PONIEDZIAŁEK – Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Jerzego Kroker w rocz. śmierci i z okazji jego urodzin.
08.00 W 60 rocznicę ślubu Marii i Lorenza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą
o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę NMP dla jubilatów i całej rodziny.
17.15 RÓŻANIEC V RÓŻA
18.00 W 30 rocznicę ślubu Danuty i Adama  oraz w 1szą rocznicę urodzin Ignacego
z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla jubilatów, wnuka i całej rodziny.

 

05.02.2019 r. WTOREK  – Wspomnienie świętej Agaty, dziewicy
i męczennicy.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + ojca Tadeusza Wiśniewskiego, za ++ z rodziny Wiśniewskich i Reuter.
08.00 Za ++ rodziców Marię Griegel w 16 rocznicę śmierci i Ernesta Griegel w 2 rocznicę śmierci, + brata Joachima Griegel w 38 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Kiehl, Griegel
i Cebula.
17.15 RÓŻANIEC V RÓŻA
18.00 Za + męża i ojca Henryka Kuczerę w rocznicę śmierci, ++ rodziców Janinę i Zbigniewa Parys, ++ z rodziny.

 

06.02.2019 r. ŚRODA  – Wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki
i Towarzyszy.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ rodziców Stanisława i Olimpię Rafa, Ferdynanda i Otylię Pete, ++ z rodziny
z obu stron.
08.00 Za + Władysława i Andrzeja Zaradny.
08.00 W intencji wnuczki Martyny z okazji urodzin z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę
i błogosławieństwo Boże dla niej i jej męża.
17.15 RÓŻANIEC V RÓŻA
18.00 W intencji Jana w podziękowaniu za dar życia, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę NMP dla niego  i rodziny.

 

07.02.2019 r. CZWARTEK  –  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Marię Głabuś – intencja od Ewy i Edmunda  z Jaworznej.
08.00 Za ++ Stanisława Nagaj, Janusza i Władysławę.
17.15 RÓŻANIEC V RÓŻA
18.00 O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej parafii, za  wszystkich powołanych oraz za wspólnotę świętego Eugeniusza.

 

08.02.2019 r. PIĄTEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ z rodziny Wojtkiewicz –  Stanisławę, Stanisława, Wacława , Franciszka
i wszystkich ++ z rodziny.
08.00 Za ++ rodziców Mariannę i Aleksandra, + brata Adama, + żonę Krystynę, + Józefa Sojdów.
15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18.00 Za + Hannę Uhniat w rocznicę śmierci i ++ z rodziny.

 

09.02.2019 r. SOBOTA  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Wiktorię Kukuła w rocznicę śmierci, + jej męża Piotra, syna Mieczysława,
++ pokrewieństwo z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
08.00 Za ++ z rodziny Rodziewicz: Józefa, Weronikę, Wacława, Czesława i ++ z rodziny Rodziewiczów i Malisów.
17.15 RÓŻANIEC V RÓŻA
18.00 Za + Stanisława Klimek w 5 rocznicę śmierci i ++ z rodziny.

 

10.02.2019 r. V NIEDZIELA ZWYKŁA.
06.30 GODZINKI DO NMP
07.00 Za ++ rodziców Tadeusza i Jadwigę Ślęzak, + ojca Michała Łotockiego, + Helenę Kułak i ++ z rodziny.
08.30 Za + Eugenię Danek w 8 rocz. śmierci, ++ z rodziny z obu stron.
10.00 Za ++ rodziców Helenę i Stefana oraz Mariannę i Jana,  + męża, ojca i dziadka Tadeusza Jarek, ++ z rodziny.
11.30 W intencji siostry SM Fidelis w 80 rocz. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, za dar powołania i życia, za dobrodziei i bliskich sercu, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i MB Niepokalanej.
13.00 W intencji Anny z podziękowaniem Panu Bogu za 60 lat życia i wszystkie otrzymane łaski, prosząc o dar zdrowia, opiekę i wstawiennictwo NMP oraz błogosławieństwo na kolejne lata dla niej i całej rodziny.
16.00 W intencji przyjaciół misji.
18.00 W 4 rocz. śmierci Ryszarda Parafinowicza, jego + żonę Marię, wszystkich ++ z rodziny Małałucha, Parafinowicz i Warembier.
20.00 Za + Jana Wiaderek w 4 rocz. śmierci, ++ rodzeństwo z obu stron.