IV Niedziela zwykła 03.02.2019

 

Umacnia Miłość

Jesteśmy  napełnieni  Duchem  Świętym

 

Modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczyć będzie V Róża Żywego Różańca.

W czasie ferii zimowych, czyli przez najbliższy tydzień biuro parafialne czynne będzie jedynie we wtorki
i czwartki.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Na Mszy świętej o godzinie 18.00 modlimy się
o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej parafii, za wszystkich powołanych oraz za wspólnotę św. Eugeniusza.

Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii odbędą się w terminie od 18 do 21 lutego ( poniedziałek – czwartek). Rozpoczęcie każdego dnia o godz. 19.00. Zapisy na nauki przyjmujemy osobiście bądź telefonicznie w biurze parafialnym w godzinach pracy biura.

Bezpłatny bal dla dzieci odbędzie się 21 lutego (czwartek) o godzinie 16.30 w sali kominkowej. Zapraszamy bardzo serdecznie dzieci i rodziców na to piękne, parafialne wydarzenie. Dzieci przychodzą w pięknych strojach. Bal potrwa 1,5 godziny. Bal charytatywny dla dorosłych odbędzie się 23 lutego  –
w sobotę. Rozpoczęcie o godz. 19.30. Zapisy na bal dla dorosłych przyjmujemy w biurze parafialnym. Koszt od pary 120 zł. Zostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc.

Wręczenie świec dzieciom komunijnym w niedzielę 17.02 na Mszy świętej o godzinie 10.00.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na uroczystą sumę o godzinie 11.30, w czasie której będziemy modlić się za siostrę Fidelis, z okazji 80 rocznicy urodzin.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na remonty i inwestycje w parafii. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

Wszystkim  naszym parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii, a w szczególności dzieciom
i młodzieży życzymy bardzo dobrego i śnieżnego wypoczynku z racji ferii zimowych.

W tym tygodniu odeszła do wieczności : śp. Zuzanna Bystra.

Prasa katolicka znajduje się na stolikach przy wejściu do kościoła. Bardzo zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

Niech dobry Bóg nam błogosławi!