INTENCJE MSZALNE 16.07.2018 –22.07.2018 r.

16.07.2018 r. PONIEDZIAŁEK  Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
06.30 GODZINKI DO NMP
07.00 W intencji parafian.
07.00 W int. Kazimiery Abramowicz z okazji 80 ur. oraz Czesława Abramowicza z okazji 87 ur. z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, prosząc o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla solenizantów i ich rodziny.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 Za ++ z rodziny Strzałek i Mikołajczak.
17.07.2018 r. WTOREK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ Janinę i Stefana Radwańskich, ++ Marię i Andrzeja Czemerys, ++ Annę, Jana i Barbarę, + Henryka, ++ dziadków, ++ rodziców chrzestnych, ++ z rodziny z obu stron.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 Za + Krystynę w rocz. jej ur., wszystkich ++ z rodziny Schmidt i Grześkowiak.
18.00 Za + Ewę Pawłusiów, jej + męża Piotra, ++ z rodziny z obu stron.
18.07.2018 r. ŚRODA  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ Janinę i Stanisława Pochopień, ++ pokrewieństwo z obu stron.
07.00 Za ++ Annę i Piotra Serwaczak, ++ Piotra i Juliana Woronis, ++ Zenona, Ewę, Helenę, Jana, Leonarda, ++ w czyśćcu cierpiących.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 W int. Kasi i Artura Kosińskich w 3 rocz. ślubu oraz ich dzieci Jana i Michałka  w podziękowaniu Panu Bogu za dar małżeństwa i rodzicielstwa, prosząc o opiekę Świętej Rodziny, zdrowie i błogosławieństwo dla nich i ich najbliższych.
19.07.2018 r. CZWARTEK  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Irenę Bednarską w 1 rocz. śmierci, jej męża Zenona i córkę Bożenę, wszystkich ++ z rodziny z obu stron.
13.30 Ślub Justyna Białko i Łukasz Białko.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 Za + Otylię Wójcik w 4 rocz. śmierci, + Józefa Wójcika, ++ Wiktorię i Antoniego Kramarz, ++ Marie i Józefa Wójcik, + Jana Lacha.
20.07.2018 r. PIĄTEK  Wspomnienie bł. Czesława, prezbitera, patrona diecezji opolskiej.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za + Olgę z okazji jej im., + Zbigniewa w rocz. śmierci, ++ Anny z okazji ich im., ++ pokrewieństwo z obu stron.
15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18.00 Za ++ Anielę i Franciszka Behr, ++ Agnieszkę, Marię i Natalię Behr, ++ Otylię i Józefa Grabolus, ++ pokrewieństwo z obu stron.
18.00 Za + Stanisława Budnik – int. od sąsiadów.
21.07.2018 r. SOBOTA  Dzień powszedni.
06.30 RÓŻANIEC
07.00 Za ++ Pelagię i Michała Lasowy, ++ z rodziny.
07.00 W int. Czesława z okazji jego im. i 90 ur. z prośbą o boże błogosławieństwo, zdrowie i mocną wiarę.
17.15 RÓŻANIEC II RÓŻA
18.00 Za ++ Mikołaja i Józefę Załuskich, ++ z rodziny z obu stron.
22.07.2018 r. XVI NIEDZIELA ZWYKŁA.  
06.30 GODZINKI DO NMP
07.00 Za + Krzysztofa Kalisza z okazji jego im., + Zygmunta Ozga w 5 rocz. śmierci.
08.30 Za + Monikę Martyniuk.
10.00 Za + Annę Kuchajewicz w 14 rocz. śmierci, jej + ojca Jana i wszystkich ++ z rodziny z obu stron.
11.30 W 1 rocznicę ślubu Joanny i Michała Bireckich w podziękowaniu Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia oraz szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny.
11.30 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo boże dla Czesławy i rodziny.
12.30 Chrzest.
16.00 W 70 rocz. ur. Zofii i Ignacego z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, prosząc o zdrowie, błogosławieństwo boże i opiekę NMP dla nich, ich dzieci i wnuków.
20.00 Za + Józefa Donakiewicza w rocz. śmierci, jego + żonę Kazimierę, ++ rodzeństwo, wszystkich ++ z rodziny z obu stron.