OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 niedziela zwykła 01.07.2018 r.

 

Bóg zapłać O. Piotrowi za posługę świadectwa o pracy misyjnej na Madagaskarze. Życzymy dobrego pobytu u nas oraz dalszej owocnej pracy misyjnej. O. Piotr przed kościołem zbiera ofiary na pomoc misjom.

Oblaci z Kokotka bardzo serdecznie zapraszają dzisiaj na świętowanie dziesięciolecia tworzenia Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA. Świętowanie rozpocznie się Mszą Św. o godzinie 11.30 pod wielkim namiotem. O godz. 16.00 koncert Arki Noego a o godzinie 19.00 koncert 2TM 2,3. Całe popołudnie będzie miało charakter biwakowo-festynowy.

Modlitwie różańcowej w najbliższym tygodniu przewodniczyć będzie X Róża Żywego Różańca.

W pierwszy czwartek miesiąca modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne. Msza św. w intencji Wspólnoty św. Eugeniusza o godz. 18.00 i nabożeństwo Godziny świętej.

Spowiedź pierwszopiątkowa odbędzie się w godzinach od 15.00 do 18.00.

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00.

Cieszymy się z zakończenia głównych prac przy przebudowie placu kościelnego. Bóg zapłać wykonawcom i wszystkim ofiarodawcom. W najbliższym czasie będą jeszcze wymienione uszkodzone elementy i naprawione kratownice wokół kościoła. Dlatego też taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby inwestycyjo-remontowe..

Również w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary na rzecz dzieci w Aleppo, w ramach diecezjalnej akcji „Opolskie dla Aleppo”.

Przez cały lipiec i sierpień w zwykłe dni nie ma Mszy św. o godz. 8.00 rano. W niedziele nie ma Mszy św. o godz. 13.00 i 18.00.

Zapraszamy do zapisów na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach od 13 do 18 sierpnia.