OGŁOSZENIA PARAFIALNE

10 niedziela zwykła 10.06.2018 r.

   Modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy VII Róża Żywego Różańca.

Spotkanie lektorów dorosłych odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

W środę przypada dzień fatimski. Zapraszamy na Mszę św. nabożeństwo i procesję w środę o godz. 18.00.

W dniach od 15 – 17 czerwca odbędzie się pierwsza sesja nowo otwartej filii Szkoły Życia Chrześcijańskiego w naszej parafii. Jest to propozycja dla wszystkich którzy chcą bardziej poznać Słowo Boże i doświadczyć Bożej miłości. Szczegóły znajdziemy na plakatach.

Spotkanie  Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii świętej w piątek po Mszy św. wieczornej.

W przyszłą niedzielę oddamy do rąk czytelników nowy numer „Dobrze Że Jesteś”. Będzie trochę materiałów dotyczących pożegnań odchodzących  duszpasterzy.

Trwają zapisy na Festiwal Życia , który odbędzie się w dniach od 1 do 8 lipca w Kokotku. Koszt 140 zł. Zapisy i bliższe informacje u o. Mariusza i w biurze parafialnym do 20 czerwca.

Prace związane z przebudową placu kościelnego potrwają jeszcze kilka tygodni, ale, jak widać, wszystkie płyty są już położone. Wykonano też część nowych barierek i umocowano dotychczasowe. Do wykonania pozostały spoiny, wymiana uszkodzonych płyt i spoin oraz czyszczenie powierzchni wykonanej wcześniej. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Mobilizacja w kolejne niedziele czerwca może zaowocować całkowitym rozliczeniem inwestycji w momencie jej zakończenia.

Do wieczności odeszli: Jolanta Stach, Edward Czubek i Adam Otręba. Wieczny odpoczynek…