OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Trójcy Przenajświętszej 27.05.2018 r.

 

Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 17.15 na Osiedlu Leśna.

 

Próba sypania kwiatów dla dziewcząt w środę o godz.  16.30. Zapraszają Panie katechetki. Prosimy też wszystkich parafian o dostarczenie płatków kwiatowych na procesję Bożego Ciała.

 

Ofiary na kwiaty do ołtarzy składamy do skarbonki.

 

W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, tzw. Boże Ciało. Msze św. w naszym kościele odprawimy o godz. 7.00, 11.30, 13.00, 18.00 i 20.00. Główna Msza św. o godz. 9.00, a następnie procesja do czterech ołtarzy. Procesja po przejściu ul. Ligonia, Sobieskiego, Kozielską, Bema, Skargi, Sobieskiego i Ligonia,  kończy się przy naszym kościele.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich do włączenia się w przeprowadzenie procesji; do niesienia baldachimu, sztandarów, feretronów i  poduszek. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe w okolicznościowych strojach.

 

Zachęcamy też do dekoracji okien symbolami Eucharystycznymi we wszystkich domach i mieszkaniach.

 

W Uroczystość  Bożego Ciała organizujemy wyjazd na Koncert Uwielbienia przy parafii Przemienienia Pańskiego w Opolu. Wyjazd o godz. 17.45. Zapisy w biurze parafialnym.

 

Parafia św. Katarzyny organizuje wyjazd młodych do Lednicy. Koszt udziału 75 zł. Zapisy do wtorku w biurze parafialnym.

 

Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę odbędzie się 2 czerwca. Zapisy przyjmujemy do środy.

Uroczystości ku czci bł. Józefa Cebuli odbędą się w sobotę 9 czerwca w Malnii w godzinach od 12.00 do 16.00. Zachęcamy do wyjazdu. Zapisy przyjmujemy w biurze parafialnym.

 

Ogólnopolska pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. odbędzie się w sobotę 16 czerwca na Św. Krzyżu.

 

Rozpoczynamy zapisy młodzieży na Festiwal Życia, który odbędzie się w dniach od 1 do 8 lipca w Kokotku. Koszt 140 zł. Zapisy i bliższe informacje u o. Mariusza i w biurze parafialnym.